Dnes má svátek: Dobromila Zítra: Vanda
csendesk

T-Mobile a karanténa v ČR

T-MOBILE SPOUŠTÍ SPECIÁLNÍ BENEFIT

  • Neomezená data pro smluvní a B2B zákazníky
  • 50% bonus při dobití předplacené karty v aplikaci Můj T-Mobile nebo na t-mobile.cz
  • Rozšířená nabídka televizních programů

T-Mobile si je vědom závažnosti stávající situace, a proto přistupuje k mimořádnému kroku. S ohledem na vyhlášený nouzový stav T-Mobile nabídne svým zákazníkům, jak koncovým, tak firemním, neomezená data zdarma. Nabídka platí i pro občany ČR, kteří momentálně pobývají v zemích EU. Ti tak mohou být v kontaktu se svou rodinou a blízkými. Operátor dále nabízí 50% bonus při dobití předplacené karty a rozšiřuje svou televizní nabídku, aby zpříjemnil zákazníkům čas, který jsou nuceni trávit doma. Zákazníci mohou mimořádnou nabídku využít od 16., resp. 18. března předběžně do 30. dubna 2020.

„Plně si uvědomujeme závažnost současné situace a chceme zákazníkům pomoci uspokojit jejich aktuální osobní i pracovní potřeby. S neomezenými daty mohou jak zůstat ve spojení se svými blízkými, školami či pracovišti, tak průběžně získávat informace o aktuálním dění,“ říká Juraj Bóna, výkonný ředitel T-Mobile Czech Republic, a dodává: „Dobu, kterou zákazníci budou trávit doma, si pak mohou obohatit tím nejlepším z naší televizní nabídky.“

Neomezená data pro domácnosti a podnikatele, bonus na dobití, od 18.3.

Zákazníci s tarifní smlouvou si mohou od středy 18. března používat mobilní data neomezeně. Nabídku je možno jednoduše aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Mohou ji využít i firemní zákazníci, kteří nepožívají výhod plynoucích z rámcové smlouvy nebo smlouvy pro významného zákazníka. 

Od stejného data mohou Twist zákazníci nově využívat 50% bonus na bezhotovostní dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile a webu www.t-mobile.cz. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

Rozšířená TV nabídka od 16. 3.

T-Mobile zároveň dočasně do TV nabídky zákazníkům přidává další kanály pro živé sledování. Diváky by mohly zaujmout zejména exkluzivní kanály nabízené T-Mobile: BBC Earth či Premier Sport.

Neomezená data firmám a státním institucím od středy 18. 3. 

Nouzový stav představuje značnou zátěž pro firmy a státní instituce. Pro zmírnění dopadů aktuální situace na chod ekonomiky umožní T-Mobile využívat neomezená data zdarma všem zákazníkům s rámcovou smlouvou. Koncoví uživatelé našich zákazníků, kteří nyní aktivně data čerpají, mají od středy 18. 3. automaticky k dispozici neomezená data. Spolu s  možností komunikace a neomezeného přístupu k internetu odkudkoliv, mohou zaměstnanci využít i další nástroje pro spolupráci a komunikaci na dálku. T-Mobile jako významný partner společnosti Microsoft nabízí své zkušenosti a podporu při nasazení a používání aplikace Teams, jejichž zpřístupnění zdarma oznámil Microsoft na svém blogu. Pro zabezpečení práce z domu budou velké firmy a státní instituce potřebovat dostatečnou rychlost připojení, proto T- Mobile zvyšuje rychlost jejich připojení na internet a VPN.

V současné situaci se snažíme zákazníkům maximálně usnadnit jejich obchodní i soukromý životProvoz na naší sítibudou naší kolegové z oddělení správy sítí pozorně sledovat a pracovat na zvyšování její kapacity. Zároveň prosíme o podporu a trpělivost, pokud by se během aktivace neomezeného množství dat dočasně vyskytly nějaké technické problémy. Samozřejmě se je budeme snažit odstranit co nejdříve,“ vysvětluje Juraj Bóna. „Protože chceme přispět k ochraně zdraví veřejnosti i svých zaměstnanců, apelujeme na zákazníky, aby naše prodejny navštěvovali jen v naléhavých případech a raději používali aplikaci Můj T-Mobile nebo portál www.t-mobile.cz. Předem děkujeme za pochopení a vstřícnost.“

Více informací o celé speciální nabídce najdete na adrese www.t-mobile.cz/stalevespojeni.

  • Přečteno: 3605
Nahoru