Dnes má svátek: Jitka Zítra: Mikuláš
csendesk

Služby

Sauna Sedlnice

Sauna Sedlnice

Z důvodu přijatých krizových opatření vládou ČR je dočasně přerušen provoz, a to od  9.-25.10.2020.

Sauna Sedlnice se nachází v místní tělocvičně. Najdete zde také bar s příjemnou obsluhou.

Provozní doba:

Středa - společná 17.00-21.00
Čtvrtek - ženy 17.00-21.00
Pátek - muži 17.00-21.00
Sobota - společná 17.00-21.00

Sauna na 2 hodiny stojí 100 Kč a pořídit si lze také permanentku v ceně 920 Kč/10 vstupů.

Doporučujeme!
Saunu si lze pronajmout pro uzavřenou společnost a to po dohodě s pověřenou pracovnicí.
Rezervaci lze objednat předem na tel. +420 736 449 835 u p. J. Olejákové.

Od 1. října 2015 je možné zajistit si také masáže u paní Valji Špinkové. Objednávky na telefonním čísle +420 608 476 170.

  • Hits: 19734
  Místní pobočka České pošty

  Místní pobočka České pošty

  Místní pobočka České pošty


   Sedlnice 130

  742 56 Sedlnice

   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  +420 954 274 256

  Informace o službách na této poště

   • Hits: 3373

   TV MIKROREGIONY Sedlnice

   TELEVIZNÍ STUDIO MIKROREGIONY v Sedlnicích je součástí Kulturního a informačního centra Sněženka. Jeho cílem je sdružovat svou činností obce regionu formou mediální propagace a video archivace z činnosti obcí. Vyrábí proto pravidelné zpravodajské pořady formou Video kroniky pro obce novojičínského regionu, které vlastní kabelové televizní rozvody. Tyto obce jsou součástí televizního společenství TV Mikroregiony. Studio vyrábí záznamy z různých akcí pro podniky, státní instituce či soukromé osoby.
   Televizní studio TV MIKROREGIONY je vybaveno digitální profesionální technikou, střihovými počítači a kvalitní zvukovou digitální režií. Svým klientům nabízí širokou paletu služeb v oblasti televizní produkce, tiskové produkce, včetně komplexního zpracování propagační a reklamní strategie a vedení mediální kampaně. Program studia je dále zaměřen na výrobu propagačních a reklamních filmů, televizních reklam, dokumentů a reportáží.
   Dále se TV studio zabývá výrobou multimediálních nosičů ve formátech CD-Rom, DV, DVD. Na základě požadavků zákazníka vyrábí reklamní spoty, dokumenty a video klipy.
   Studio je propojeno On-line s víceúčelovým sálem kulturního domu. Proto je možno stáčet akce konané na sále a okamžitě záznam expedovat v kvalitě VHS či DV CAM. Po nezbytné několika hodinové úpravě si může zákazník odnést natočený materiál i v různých datových mutacích. Zvláště vhodné je tento systém pro nahrávání živých koncertů či klipů a to On -line až na 4 kamery umístěny na sále.

   Upozornění pro hudební soubory:
   Kvalitní zvuk (audio) je však nutno mít předem nahrán v audio studiích, protože sál není zabezpečen kvalitní audio technikou. Je koncipován jen na záznam kvalitního obrazu a hudební podklady se do záznamu posléze ve studiu vmixují. I přes tento malý handicap je sál pro tyto účely využíván. Zvláštností na tomto sále je velkoplošné kino plátno 4x 5metrů, které vytváří na podiu přední projekci, což umožňuje zajímavý efekt.

   Personální obsazení studia:
   2 kameramani, 2 moderátorky/redaktorky, 2 stříhači, 1 studiový technik, 1 vedoucí studia, 1 obchodní zástupce.

   Další iniciativy TV Mikroregiony:
   pořádá pravidelné meziobecní soutěže POJĎME NA TO! a to v červnu a prosinci každého roku. Touto činností a mediálním sponzorstvím vytváří podmínky pro sbližování se obcí regionu.
    
   Cenové relace:
   O 2/3 levněji než v kterémkoliv profesionálním TV zařízení. Nutno upozornit, že možnost přímého nahrávání ze sálu (bez přenosového vozu), žádné studio v naší republice nemá ! Rarita!!!

    

   KONTAKTNÍ ADRESA:
   TV studio Sněženka Sedlnice
   Sedlnice 106

   742 56 Sedlnice
   Česká republika (CZ)
   tel: (+420) 556 712 638
   (+420) 605 106 086
    
   e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

    

    • Hits: 22733

    Služby TV mikroregiony

    Služby TV mikroregiony
    Studio vyrábí záznamy z různých akcí pro podniky, státní instituce či soukromé osoby. Dále se TV studio zabývá výrobou multimediálních nosičů ve formátech CD-Rom, DV, DVD. Na základě požadavků zákazníka vyrábí reklamní spoty, dokumenty a video klipy. Studio je propojeno On-line s víceúčelovým sálem kulturního domu. Proto je možno stáčet akce konané na sále a okamžitě záznam expedovat v kvalitě VHS či DV CAM. Po nezbytné několika hodinové úpravě si může zákazník odnést natočený materiál i v různých datových mutacích. Zvláště vhodné je tento systém pro nahrávání živých koncertů či klipů a to On -line až na 4 kamery umístěny na sále.
    DALŠÍ INFORMACE: http://www.TVmikroregiony.eu
    • Hits: 9503
    Nahoru