Občané přihlášení do programu „Třídím, tedy šetřím“ obdrží po uhrazení poplatku zelenou nálepku a vývoz nádob bude probíhat 1 x 28dní (vyznačeno zeleně v kalendáři). Ostatní občané obdrží nálepku žlutou a vývoz nádob bude probíhat 1 x 14dní (těchto občané se týkají všechny uvedené termíny svozů).
VíceDatum konání: 12. 12. 2025 - 13. 12. 2025
Ve dnech 12. - 13.12.2025 bude bistro zavřeno z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.
VíceHodiny pro veřejnost ve vánočním a novoročním období pošty Partner Sedlnice:
Více